Geologinis tyrimas
Specializuojamės ir tyrimus atliekame rekonstrukcijos, kapiltalinio remonto ar naujos statybos projektams:
  • Vienbučiams ir dvibučiams gyvenamiesiems namams;
  • Kelių infrastruktūros projektams (gatvės, keliai, tiltai, viadukai);
  • Sandėliams, prekybos ar logistikos centrams

Teikiamos paslaugos

Geologai

Gręžimas

Atliekant inžinerinius geologinius tyrimus, gręžinių gręžimas (mažiausiai 2 gręžiniai) vykdomas 1,0 – 2,0 m nuo statinio kampo į vidinę arba išorinę pusę. Gręžimas leidžia aprašyti grunto sudėtį, įvertinti požeminio vandens slūgsojimo gylį, paimti suardytos arba nesuardytos sandaros tiriamo grunto bandinius.

Gręžinių gylis parenkamas pagal projetuojamo statinio apkrovas į pamatą.

Grunto tyrimai Kaunas

Statinio zondavimas (CPT)

Tai specialaus zondo spraudimas į gruntą (naudojant statinę jėgą ir pastovų greitį). Kai vykdomas zondavimas, matuojamas zondo kūgio pasipriešinimas gruntui – kūginis stipris – qc ir grunto šoninė trintis – fs. Statinio zondavimas yra profesionalus ir kokybiškas.

Atliekant statinio zondavimo bandymą, gaunami duomenys apie gruntų stiprumines savybes. Statinio zondavimas priklauso geologiniams tyrimams.

Geotechninis tyrimas

Laboratoriniai tyrimai

Tai metodai leidžiantys itin tiksliai pasakyti gruntų sudėtį. Taip pat pateikiamas grunto gamtinis ir dalelių tankis, drėgnis ar organinės medžiagos kiekis grunte.

Šie tyrimai atliekami II ir III geotechninės kategorijos statiniams. Mūsų atliekamos paslaugos pasižymi kokybiškumu ir patrauklia kaina. Visuomet stengiamės, kad mūsų klientai būtų patenkinti, o tyrimai atitiktų jų lūkesčius. Jeigu jus domina statinio zondavimas, susisiekime ir aptarkime jūsų poreikius. Galime atvykti į didžiuosius Lietuvos miestus ir miestelius.