Geologinis tyrimas
Geologai atliekantys tyrimus rekonstrukcijos, kapiltalinio remonto ar naujos statybos projektams:
  • Vienbučiams ir dvibučiams gyvenamiesiems namams;
  • Kelių infrastruktūros projektams (gatvės, keliai, tiltai, viadukai);
  • Sandėliams, prekybos ar logistikos centrams

Mūsų geologai atlieka tyrimus, kurie pasižymi kokybiškumu.

Teikiamos paslaugos

Geologai

Gręžimas

Kai atliekami inžineriniai geologiniai tyrimai, gręžinių gręžimas (mažiausiai 2 gręžiniai) vykdomas 1,0 – 2,0 m nuo statinio kampo į vidinę arba išorinę pusę. Gręžimas leidžia aprašyti grunto sudėtį, įvertinti požeminio vandens slūgsojimo gylį, paimti suardytos arba nesuardytos sandaros tiriamo grunto bandinius.

Gręžinių gylis parenkamas pagal projetuojamo statinio apkrovas į pamatą.

Grunto tyrimai Kaunas

Statinio zondavimo bandymai (CPT)

Tai specialaus zondo spraudimas į gruntą (naudojant statinę jėgą ir pastovų greitį). Šio bandymo metu matuojamas zondo kūgio pasipriešinimas gruntui – kūginis stipris – qc ir grunto šoninė trintis – fs.

Atliekant statinio zondavimo bandymą, gaunami duomenys apie gruntų stiprumines savybes.

Geotechninis tyrimas

Laboratoriniai tyrimai

Tai metodai leidžiantys itin tiksliai pasakyti gruntų sudėtį. Taip pat pateikiamas grunto gamtinis ir dalelių tankis, drėgnis ar organinės medžiagos kiekis grunte.

Geologai šiuos tyrimus atlieka II ir III geotechninės kategorijos statiniams. Domina geologai? Susisiekime. Mūsų atliekami geologiniai tyrimai tai kokybės garantas. Mūsų patyrę įmonės ekspertai dirba tik su geriausiomis priemonėmis ir įrankiais. Stengiamės, kad tyrimai atitiktų klientų lūkesčius ir būtų atliekami už patrauklią kainą ir patogius terminus. Galime suteikti konsultacijas.