Geologiniai-tyrimai-kaina

Apie įmonę

Grunto laboratoriniai tyrimai su „Drūza” !

„Drūza”– tai geologinė įmonė, kurios darbuotojai turi ilgametę patirtį inžinerinių geologinių – geotechninių tyrimų srityje. Mes dirbame tiek su nesudėtingų, neypatingų, tiek ir su ypatingų statinių projektais. Išsiskiriame tuo, kad mūsų grunto laboratoriniai tyrimai yra naudingi. Galime suteikti aukščiausios lygio aptarnavimą kiekvienam klientui ir itin patrauklias kainas bei terminus. Mūsų atliekami grunto laboratoriniai  tyrimai  – tai kokybės garantas.

Ir nors Lietuvoje egzistuoja geologinių grunto tyrimų rinka, tačiau profesionaliai ir pagal aukščiausios kokybės standartus šias paslaugas teikia dar gana nedaug įmonių, turinčių licenciją vykdyti geologinius darbus. Džiaugiamės, turėdami ne tik ilgametę patirtį šioje srityje, bet ir bendradarbiaudami su akredituotomis įmonėmis.

Kasdien kiekviename darbe ar sprendime žiūrime du žingsnius į priekį, todėl visuomet dirbame tik pagal LR įstatymuose nustatytą tvarką ir suteikiame tik kokybišką ir patikimą informaciją apie jūsų sklypo geologinę sąrangą. Įmonė bendradarbiauja su akredituotą įrangą turinčiomis įmonėmis ir patikimiausiomis gruntų laboratorijomis Lietuvoje. Inžineriniai geologiniai ir geotechniniai tyrimai atliekami profesionalų.

Mūsų kompanija plėtoja skaidrų verslą, puoselėja įmonės finansinę reputaciją, konkurencingumą, atsakomybę ir pagarbą savo verslo aplinkai. Stengiamės, kad mūsų atliekami grunto laboratoriniai tyrimai būtų paremti kokybės garantu.

Rinkai nešame žinią: mokomės ir edukuojame visuomenę bei rinką, nes žinome, jog jūsų statinio stabilumas priklauso nuo gruntų, į kuriuos remiami pamatai, tvirumo. Domina inžineriniai geologiniai ir geotechniniai tyrimai? Susisiekime.

Paslaugos
Grunto tyrimai