Geologinis tyrimas
Specializuoti geologiniai grunto tyrimai Vilnius atliekami rekonstrukcijos, kapiltalinio remonto ar naujos statybos projektams:
  • Vienbučiams ir dvibučiams gyvenamiesiems namams;
  • Kelių infrastruktūros projektams (gatvės, keliai, tiltai, viadukai);
  • Sandėliams, prekybos ar logistikos centrams

Grunto tyrimai Vilnius atliekami profesionaliai. Domina grunto tyrimai Vilnius? Susisiekime.

Teikiamos paslaugos

Geologai

Gręžimas

Kai atliekami inžineriniai geologiniai grunto tyrimai, gręžinių gręžimas (mažiausiai 2 gręžiniai) vykdomas 1,0 – 2,0 m nuo statinio kampo į vidinę arba išorinę pusę. Gręžimas leidžia aprašyti grunto sudėtį, įvertinti požeminio vandens slūgsojimo gylį, paimti suardytos arba nesuardytos sandaros tiriamo grunto bandinius.

Gręžinių gylis parenkamas pagal projetuojamo statinio apkrovas į pamatą. Domina geologiniai grunto tyrimai? Susisiekime.

Grunto tyrimai Kaunas

Statinio zondavimo bandymai (CPT)

Tai specialaus zondo spraudimas į gruntą (naudojant statinę jėgą ir pastovų greitį). Šio bandymo metu matuojamas zondo kūgio pasipriešinimas gruntui – kūginis stipris – qc ir grunto šoninė trintis – fs.

Atliekant statinio zondavimo bandymą, gaunami duomenys apie gruntų stiprumines savybes.

Geotechninis tyrimas

Laboratoriniai tyrimai

Tai metodai leidžiantys itin tiksliai pasakyti gruntų sudėtį. Taip pat pateikiamas grunto gamtinis ir dalelių tankis, drėgnis ar organinės medžiagos kiekis grunte.

Geologiniai grunto tyrimai atliekami II ir III geotechninės kategorijos statiniams.Geologiniai grunto tyrimai atliekami profesionaliai. Dirbame tik su akredituotomis įmonėmis ir naudojame naujausią įrangą ir įrankius. Jeigu jus domina aukštos kokybės geologiniai tyrimai – susisiekime ir aptarkime jūsų lūkesčius.