Geologinis tyrimas
Geologiniai tyrimai kaina gali būti įvairi. Tyrimai atliekami rekonstrukcijos, kapiltalinio remonto ar naujos statybos projektams:
  • Vienbučiams ir dvibučiams gyvenamiesiems namams;
  • Kelių infrastruktūros projektams (gatvės, keliai, tiltai, viadukai);
  • Sandėliams, prekybos ar logistikos centrams

Mūsų komandos atliekami geologiniai tyrimai pasižymi kokybiškumu ir geros kainos garantu.

Teikiamos paslaugos

Geologai

Gręžimas

Kai atliekami inžineriniai geologiniai tyrimai, gręžinių gręžimas (mažiausiai 2 gręžiniai) vykdomas 1,0 – 2,0 m nuo statinio kampo į vidinę arba išorinę pusę. Gręžimas leidžia aprašyti grunto sudėtį, įvertinti požeminio vandens slūgsojimo gylį, paimti suardytos arba nesuardytos sandaros tiriamo grunto bandinius. Domina sklypo grunto geologiniai tyrimai kaina? Parašykite mums. 

Gręžinių gylis parenkamas pagal projetuojamo statinio apkrovas į pamatą.

Grunto tyrimai Kaunas

Statinio zondavimo bandymai (CPT)

Tai specialaus zondo spraudimas į gruntą (naudojant statinę jėgą ir pastovų greitį). Šio bandymo metu matuojamas zondo kūgio pasipriešinimas gruntui – kūginis stipris – qc ir grunto šoninė trintis – fs.

Atliekant statinio zondavimo bandymą, gaunami duomenys apie gruntų stiprumines savybes.

Geotechninis tyrimas

Laboratoriniai tyrimai

Tai metodai leidžiantys itin tiksliai pasakyti gruntų sudėtį. Taip pat pateikiamas grunto gamtinis ir dalelių tankis, drėgnis ar organinės medžiagos kiekis grunte.

Šie tyrimai pagrinde yra atliekami II ir III geotechninės kategorijos statiniams. Domina geologiniai tyrimai? Susisiekime. Mūsų atliekami geologiniai tyrimai tai kokybės garantas. Sklypo grunto geologiniai tyrimai kaina yra įvairi – susisiekime ir aparkime jūsų lūkesčius.